Hotel Nové Město na Moravě Panský dům
 
ADRESA Hotel Panský dům
Vratislavovo náměstí 7
Nové Město na Moravě 59231
Česká Republika
Hotel-Nove-Mesto-Pansky-Dum@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Panský dům ubytování Nové Město na Moravě Aktuální počasí mlha
Hotel Nové Město na Moravě Panský dům - K hotelu přísluší parkovištěHotel Nové Město na Moravě Panský dům - disponuje vinárnouHotel Nové Město na Moravě Panský dům - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Nové Město na Moravě Panský dům - V hotelu je kulečníkHotel Nové Město na Moravě Panský dům -  je k dispozici připojení na internetHotel Nové Město na Moravě Panský dům -  je k dispozici letní terasaHotel Nové Město na Moravě Panský dům - disponuje kavárnouHotel Nové Město na Moravě Panský dům - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Nové Město na Moravě Panský dům - přijímá kreditní karty VISAHotel Nové Město na Moravě Panský dům - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Nové Město na Moravě Panský dům - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Nové Město na Moravě Panský dům - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Nové Město na Moravě Panský dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Nové Město na Moravě Panský dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Nové Město na Moravě Panský dům - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

**** Hotel Panský dům / Nové Město na Moravě

Hotel Panský dům patří mezi historické skvosty v centru Nového Města na Moravě. To je střediskem zimního lyžování na Vysočině a zároveň vyhledávaným místem i v ostatních ročních obdobích pro svoje okolí a čistou přírodu.

Hotel Panský dům v Novém Městě byl vždy často navštěvovaným místem a centrem dění. I dnes má svým hostům rozhodně co nabídnout. Jemný zásah restauratéra zachoval hotelu jeho neopakovatelnou atmosféru.

Ubytování:
Hotel Panský dvůr v Novém Městě nabízí ubytování ve stylových nově zrekonstruovaných apartmánech v anglickém královském stylu a standartních pokojích.

Pro hosty jsou připraveny 4 apartmány a 6 pokojů. Všechny prostory jsou moderně zařízeny s veškerým komfortem. Možnost připravení řezaných květin a sekt před příjezdem i v průběhu pobytu. K dispozici je prostředí přátelské dětem, nekuřácké prostory s hotelovým dětským pokojíčkem a možností zajištění hlídání.

Gastronomie:
Hotel Panský v Novém Městě nabízí jako součást hotelových služeb bohaté snídaně. Snídaně se podávají ve stylové jídelně každé ráno od 7:30 do 09:30 hodin. Při větším počtu zájemců je možné si objednat obědy a večeře přímo do hotelu. V salónku "Ateliér" je možné zajistit catering.

Součástí historické budovy hotelu Panský dům v novém městě je bar v přízemí, kde hosté mohou strávit příjemné chvíle nejen při kávě.

V suterénu Panského domu v Novém Městě hosty přivítá neobvyklá, komorně zařízená, nekuřácká vinárna, kde si můhou pochutnat na kvalitním vínu, ale také na míchaných nápojích. O víkendech jsou ve vinárně pořádány taneční večery.

Služby:
Hotel Panský dům v Novém Městě je založen na prožitku příjemně stráveného času. K dispozici aromatherapeutické masáže přímo v hotelovém pokoji, orientální tance na přání, dokonce možnost proletět se balónem nad zasněženou i letní Vysočinou a řadu dalších služeb.

Okolí:
Rybník Sykovec leží mezi obcemi Vlachovice a Tři Studně. Kvalita vody v rybníce je dobrá. Příjemný je pozvolný písčitý vstup do vody. Travnatá pláž okolo je poměrně rozlehlá. U rybníka se nachází stánek s občerstvením. Další občerstvení najdete v blízkém kempu. Tam si také můžete půjčit šlapadla, kola nebo si na hřišti zahrát volejbal, nohejbal a další hry. Z Vlachovic k rybníku Sykovec se dostanete i pěšky příjemnou procházkou.